Influencer

by - 8.11.21

 Influencer

Milan bez mapy
 


Pôvodný názov: -
Žáner: cestovanie
Typ: jednodielovka
Rok vydania: 2021
Vydavateľstvo: Ikar
 
 
Milan bez mapy prišiel na knižný trh so svojou novinkou, ktorá poriadne zamiešala karty a dostala sa do top 10 najpredávanejších kníh. Kniha s názvom Influencer, trhá knižné rekordy. V tejto knihe Milan opisuje svoj príbeh od samotného začiatku až po prítomnosť. 
 
Milana vám určite nemusím predstavovať. Chalan, ktorý veľa cestuje a zarába si tým, čo miluje. To je život. Taký by sme chceli mať asi každý z nás. Lenže, čo ak to nie je vôbec také jednoduché, ako to vyzerá? Čo sa skrýva za tou influencerskou oponou?
 
Toto ale aj oveľa viac nám autor odhaľuje v tejto knihe. V knihe sa nedozvieme rady, ako lacno cestovať, alebo čo navštíviť. Dozvieme sa však, aké miestami ťažké je žiť takýto život. Čo všetko si musí človek vytrpieť a skrývať pred svetom. Ako zvládnuť kritiku, ohováranie a strach. Je ťažké cestovať sám, no nie je to nemožné. Všetko nám v tejto knihe Milan krásne popísal. 
 
Ja osobne sledujem jeho pohyb na Instagrame, avšak nie od jeho samotných začiatkov. Tu som sa toho ale dosť podozvedala. Pre mňa bola toto jedna skvelo napísaná kniha, od ktorej som sa nevedela odtrhnúť a musela som ísť ďalej, čítať do úplného konca a niekedy som nechcela aby ten koniec nastal.
 
V knihe sa dozvieme, ako sa Milan dostal k cestovateľskému životu, aké boli jeho začiatky. Ktoré krajiny mu ostali dlho v pamäti a na ktoré udalosti do smrti nezabudne. Okrem iného Milan opisuje niektoré spolupráce, ako to funguje a ako si dokáže zarobiť. 
 
Mňa úplne dostali príbehy, príhody, ktoré zažil a ktoré tak živo opísal. Všetko som cítila s ním, poriadne ma to chytilo. Niektoré krajiny som si vďaka tomu obľúbila, iné zasa stratili moju nadšenosť. 
 
Veľmi sa mi páči, aký je Milan človek. Nebojí sa nič napísať/povedať. Stojí si za svojim a jeho rodina je na prvom mieste. Miluje cestovanie, no vie, že jedného dňa to nebude to prvé, na čo bude myslieť, keď sa prebudí. Je to muž, ktorý vyzrel a už by sa aj rád usadil. Je to sympatický človek, so srdcom na správnom mieste. Dovolil nám nahliadnuť za oponu jeho influencerského života a odhaliť aj svoje zraniteľné ja. Táto kniha nie je len o tých krásnych veciach ale o skutočnosti, realite, radosti, či strachu a smútku. 
 
Ja som sa úplne zamilovala. 
 
Ďakujem, Milan, že som vďaka Tebe mohla teraz precestovať polovicu sveta a zažiť s Tebou nezabudnuteľné zážitky. Bolo to silné, krásne ale hlavne skutočné.
 
Okrem iného, kniha obsahuje krásne fotky z Milanovej osobnej galérie, fotky z jeho instagamu, spojené s citáciami. Pecka.
 
Možno sa budem opakovať, ale táto kniha vo mne zanechala mega veľkú stopu a obohatila môj doterajší život. Dokonalé.
 
Tu si môžete pozrieť, o čom kniha v skratke je:
 

 

  
 
 Internetové kníhkupectvo BUX.sk
 

Po kliknutí na button sa vám kniha zobrazí a môžete si ju pohodlne zakúpiť :)

 


 
Influencer si musíš prečítať, aby si pochopil, aký je rozdiel medzi skutočným životom a životom pred foťákom. Nemusíš sledovať Milana, aby si všetko pochopil, kniha je krásne opísaná aj napriek tomu. Oddychové, skvelo napísané a rozhodne čitateľné. Odporúčam všetkými desiatimi!  

 
 
- užite si čítanie, Miška :)

You May Also Like

0 komentárov

Kontaktný formulár

Meno

E-mail *

Správa *